Wycieczki dla grup

/Wycieczki dla grup
Wycieczki dla grup2018-11-21T20:58:44+00:00

Biuro Podróży „Kaskada” to sprawdzony organizator wycieczek objazdowych krajowych i zagranicznych dla szkół, zakładów pracy, parafii, stowarzyszeń itp. Wszystkie programy są „szyte na miarę” i dostosowywane do potrzeb Klienta. Na naszej stronie znajdziecie Państwo tylko część propozycji. Pomysłów mamy jednak dużo więcej. Każdy program możemy dowolnie zmodyfikować. Wystarczy przyjść do biura, zadzwonić lub przesłać maila na adres biuro@kaskadatravel.pl z podaniem informacji dla ilu osób ma być skalkulowany wyjazd i w jakim terminie ma się odbyć. W ciągu kilku dni przedstawimy Państwu naszą ofertę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci wracali zadowoleni.
Wycieczki szkolne są dostosowane do wieku uczestników oraz aktualnych potrzeb edukacyjnych. Na wyjazdach z „Kaskadą” nie ma nudy. Zwiedzamy, poznajemy, doświadczamy i bawimy się.

Dla firm oraz grup zorganizowanych oferujemy ciekawe programy zwiedzania z zapewnieniem czasu na integrację i zabawę, degustację lokalnych przysmaków i trunków oraz opiekę najlepszych przewodników, którzy o zwiedzanych atrakcjach wiedzą niemal wszystko. Jeśli potrzeba, zorganizujemy szkolenie czy konferencję.

Na lokalnym rynku działamy od kilku lat. Referencje i rekomendacje zadowolonych klientów niech będą dla Państwa potwierdzeniem profesjonalizmu naszej firmy!

=