O nas

/O nas
O nas2017-02-09T12:18:41+00:00

Jedną z największych pasji życiowych założycieli Biura Podroży Kaskada są podróże. Posiadamy bogate doświadczenie turystyczne. Dzięki naszemu uporowi i pomysłowości zwiedziliśmy niemal całą Europę, a także kilkanaście państw położonych na innych kontynentach. Często spotykamy się z innymi podróżnikami, aby wysłuchać relacji z ich wypraw. Staramy się być na bieżąco i zawsze znać odpowiedź na pytania: co?, gdzie?, kiedy?, za ile?

Polska także nie jest nam obca! Objechaliśmy ją wzdłuż i wszerz kilkukrotnie, dzięki czemu dysponujemy bardzo dobrą bazą hotelową, znamy wspaniałych lokalnych przewodników, restauratorów, atrakcje, o których być może nie wiecie – efekty tych prac poznacie Państwo korzystając z oferty wycieczek, które przygotowujemy dla Was na zamówienie.Wciąż podróżujemy i poznajemy nowe miejsca. Znamy nowoczesne, luksusowe hotele, które bez obaw możemy polecić tym najbardziej wymagającym Klientom, ale także te nieco skromniejsze obiekty, idealne dla osób z mniej zasobnym budżetem. Doskonale znamy potrzeby osób podróżujących z małymi dziećmi! W naszym biurze pomożemy dokonać właściwego wyboru miejsca na rodzinne wakacje. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać, aby urlop z dziećmi był bezpieczny i niezapomniany, pełen wyłącznie pozytywnych wrażeń!

Podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych oraz wyjazdach typu study tour, podczas których zwiedzamy popularne miejscowości wypoczynkowe oraz oglądamy bazę hotelową. W naszym biurze możecie Państwo obejrzeć efekty tej pracy – prywatne zdjęcia większości hoteli prezentowanych w katalogach znanych touroperatorów, z którymi współpracujemy.

Zajrzyjcie do „Kaskady”! Czekają tam na Was profesjonalni, życzliwi i zawsze uśmiechnięci doradcy!

Alicja Hołubowicz

Alicja Hołubowicz
właściciel Biura Podróży Kaskada
tel. do biura 697 755 015

 

Marcin Hołubowicz

Marcin Hołubowicz
menadżer biura, pilot wycieczek, przewodnik po Łodzi
tel. 697 755 015