Nowość w naszej ofercie: Islandia – wyspa ognia i lodu

//Nowość w naszej ofercie: Islandia – wyspa ognia i lodu

Nowość w naszej ofercie: Islandia – wyspa ognia i lodu

W dniach 8-16.08. pilotażowa grupa z Sieradza wybrała się na podbój Islandii. W Polsce panowały wówczas afrykańskie upały, a tam na dzień dobry przyjemne +4 stopnie Celsjusza. Najmłodszą uczestniczką wyprawy była 8 letnia Hania, która dzielnie dotrzymywała kroku dorosłym.

Islandia oczarowała wszystkich. Słońce wschodziło około 6.00 rano, a zachodziło po 22.00, dzięki czemu nie trzeba było się spieszyć w obawie, że nie zdążymy czegoś obejrzeć nim się ściemni. Surowo i pięknie. Ten kraj „na końcu świata” wypełniony jest wulkanami, gejzerami i tym, co najbardziej lubią pracownicy naszego biura – pięknymi kaskadami! Hani najbardziej przypadły do gustu maskonury zwane papugami północy. Te zabawne ptaki są symbolem Islandii.
Ceny na Islandii w stosunku do polskich realiów są mówiąc krótko: bolesne. Ciekawe jest to, że wszędzie i za wszystko można zapłacić kartą!

Kolejny wyjazd już wkrótce! O szczegóły pytajcie w naszym biurze! Gwarantujemy komfortowe, niewielkie grupy i masę wrażeń!

By |2016-12-01T14:57:43+00:00Sierpień 16th, 2015|Aktualności|Możliwość komentowania Nowość w naszej ofercie: Islandia – wyspa ognia i lodu została wyłączona

About the Author: